تجهیزات برق صنعتی آژند الکتریک

فروش و توزیع انواع اینورتر اشنایدر

اینورتر اشنایدر

اینورتر اشنایدر یکی از محصولات شرکت بزرگ اشنایدر الکتریک می باشد که این شرکت در سال 1836 میلادی توسط برادران اشنایدر تاسیس شد. شرکت اشنایدر که اصلیتی فرانسوی دارد در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی اینورتر اشنایدر، عوامل موثر بر قیمت آن و سایر موارد مرتبط با این دستگاه الکترونیکی بپردازیم.

آشنایی با اینورتر اشنایدر

اینورتر یا درایو در واقع دستگاهی الکترونیکی است که با تبدیل جریان مستقیم برق به جریان متناوب و تغییر در فرکانس و ولتاژ خروجی، دور موتور الکتریکی را کنترل می کند. استفاده از این دستگاه سبب صرفه جویی در مصرف برق، حفاظت از الکتروموتورها و در نتیجه افزایش طول عمر آن ها می شود.

شرکت اینورتر در ابتدای تاسیس در زمینه های ماشین آلات سنگین، کشتی سازی، صنعت فولاد و آهن فعالیت می کرد. در طول جنگ جهانی به فعالیت در زمینه تولید سلاح پرداخته و پس از جنگ تا به حال در زمینه تولید انواع وسایل و تجهیزات الکتریکی فعالیت خود را ادامه می دهد.

اینورتر اشنایدر یکی از محصولات با کیفیت و پر استفاده این کمپانی می باشد که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت می کنیم. کمپانی اشنایدر اینورترهای خود را در انواع و سری های مختلفی تولید و به بازار عرضه می کند که مدل های Altivar از انواع پرکاربرد و محبوب آن می باشد.

قیمت اینورتر اشنایدر

در هنگام خرید اینورتر اشنایدر مانند سایر محصولات، قیمت آن یکی از موارد بسیار مهم می باشد. قیمت این دستگاه تحت تاثیر عواملی همچون نوع و مدل اینورت، نوع کاربرد مورد نظر، توان موتور و … قرار دارد. از این رو در ابتدا باید نیازمندی هایتان را مشخص کرده و متناسب با آن ها اینورتر مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا هزینه بیشتری بابت امکاناتی که به آن ها نیازی ندارید نپردازید.

خرید اینورتر اشنایدر

در ابتدا به معرفی اینورتر اشنایدر پرداختیم و با بیان مزیت های استفاده از آن می توان متوجه شد که خرید این محصول تا چه حد ضروری است. از آن جایی که تقاضای زیادی در بازار برای این محصول وجود دارد، پای افراد سودجو به فروش این محصول نیز باز شده است. در نتیجه باید هنگام خرید اینورتر مورد نیاز خود حتما به فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر مراجعه نمایید.

فروشگاه اینترنتی تهران اشنایدر یکی از معتبرترین فروشگاه هایی می باشد که به عرضه اینورتر اشنایدر و سایر محصولات این برند پرداخته است. از این رو جهت تهیه محصولات و دستگاه های مورد نیاز خود می توانید به این فروشگاه مراجعه نمایید تا بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

عوامل موثر بر قیمت اینورتر اشنایدر

در این اوضاع تورم، قیمت اینورترها سبب شده است که برخی از صاحبان کسب و کارها قید خرید آن را زده و یا در برخی از موارد بر حسب ضرورت به خرید مدل های دست دوم بپردازند. قیمت این محصول نیز مانند سایر محصولات الکترونیکی به یک سری عوامل بستگی دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

توان اینورتر؛ عامل موثر در قیمت اینورتر

یکی از عوامل اصلی و مهم در تعیین قیمت انواع اینورتر، توان یا رنج آن می باشد؛ بدین صورت که هر چقدر توان اینورتر بیشتر باشد به همان نسبت قیمت آن نیز بالاتر می رود. چرا که سایز یا کیلو وات بزرگ تر به صورت متناسب قطعات بزرگ تری نیز خواهد داشت و همین موضوع سبب افزایش قیمت اینورتر می شود.

سبک-سنگین کار بودن؛ عامل موثر در قیمت اینورتر

سبک کار یا سنگین کار بودن اینورتر از دیگر عوامل اصلی موثر در قیمت انواع آن می باشد. انواع اینورترها در یک تقسیم بندی به اینورتر سبک کار و اینورتر سنگین کار دسته بندی می شوند که در صنعت نیز دستگاه هایی که به این محصول نیاز دارند کار سبک یا کار سنگین هستند.

ولتاژ تغذیه؛ عامل موثر در قیمت اینورتر

قیمت اینورتر به صورت مستقیم با ولتاژ تغذیه متناسب می باشد، بدین صورت که هر چقدر ولتاژ تغذیه دستگاه بیشتر، قیمت آن نیز بالاتر است. انواع اینورتر از نظر تغذیه ورودی به سه دسته اینورتر ورودی سه فاز، اینورتر تک فاز به سه فاز و اینورتر تک فاز به تک فاز تقسیم بندی می شوند.

نکات کلیدی برای خرید اینورتر اشنایدر

هنگام خرید دستگاه اینورتر اشنایدر باید به یک سری از نکات کلیدی توجه نمایید تا بتوانید متناسب با نیازمندی های خود بهترین محصول را خریداری کنید.

توجه به توان اینورتر متناسب با نیازمندی ها

توان اینورتر یکی از نکات بسیار مهم هنگام خریداری آن می باشد، چرا که هر چه توان موتور سه فاز بالاتر باشد باید سایز بزرگتری از اینورتر را تهیه نمود. به عنوان مثال اینورتر مناسب برای پمپ کفکش چاه کشاورزی بسیار بزرگ تر از اینورتر مناسب برای دستگاه نانوایی می باشد.

علاوه بر آن حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید که می توانید اینورتر با توان بزرگ تر را برای موتور با توان کوچکتر استفاده کنید، اما عکس این موضوع هیچ وقت صدق نمی کند.

ولتاژ تغذیه اینورتر

هنگام خرید اینورتر اشنایدر یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، ولتاژ تغذیه آن متناسب با نوع کاربرد می باشد. همان طور که در قبل گفتیم اینورتر اشنایدر از نظر ولتاژ تغذیه به سه دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول اینورتر سه فاز که در ورودی باید سه فاز به آن وصل شود، از سایر اینورتر ها رایج تر و گران تر بوده و در سطوح ولتاژ متنوع از 110 تا 11000 ولت و حتی بالاتر ساخته می شود.

دسته بندی اینورتر تک فاز به سه فاز می باشد و همان طور که از نامش مشخص است برق تک فاز را به ورودی آن متصل کرده و در خروجی برق سه فاز 220 ولت به موتور سه فاز تحویل می دهد. در صورتی که برق سه فاز ندارید ولی موتور سه فاز دارید می توانید از این نوع اینورتر استفاده کنید.

دسته سوم اینورتر خروجی تک فاز برای موتور تک فاز می باشد و از آن جایی که استفاده از اینورتر برای کنترل دور موتور تک فاز معمولا رایج نیست، در برندهای معتبر اینورتر خروجی تک فاز دیده نمی شود.

خرید اینورتر سبک کار یا اینورتر سنگین کار

یکی دیگر از موضوعاتی که باید به آن توجه کنید، خرید اینورتر سبک کار یا سنگین کار متناسب با نیازمندی خود می باشد، چرا که قیمت اینورتر سبک کار با اینورتر سنگین کار متفاوت است. از دستگاه های سبک کار می توان به فن و دمنده ای که هوای آزاد را منتقل می کند و پمپ هایی که مایع رقیق مثل آب را پمپاژ می کنند اشاره کرد.

مشخصات سخت افزاری اینورتر

در کنار توان اینورتر، ولتاژ آن و … برخی از مشخصات سخت افزاری این دستگاه نیز حائز اهمیت است، چرا که تفاوت های قابل توجهی در ارائه خدمات ایجاد می کنند. از جمله این مشخصات سخت افزاری می توان به تعداد ورودی/خروجی کنترلی، سیستم ترمز، سطح حفاظت بدنه یا همان IP جهت نصب در فضای باز، نوع نمایشگر و … اشاره کرد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم به بررسی اینورتر اشنایدر از زوایای مختلف بپردازیم و اطلاعات مفیدی را در رابطه با آن در اختیار شما قرار دهیم. پس از معرفی اینورتر اشنایدر درباره قیمت و خرید این محصول صحبت کردیم و پس از آن به بیان عوامل موثر بر قیمت و نکات مهم هنگام خرید اینورتر پرداختیم

شرکت اشنایدر الکتریک (Schneider Electric)

کنتاکتور اشنایدر کلید هوایی اشنایدر بی متال اشنایدر کلید حرارتی اشنایدر رله کنترل اشنایدر سنسور اشنایدر شاسی اشنایدر کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر پرشرسوئیچ اشنایدر کنترل فاز اشنایدر میکروسوئیچ اشنایدر محافظ جان اشنایدر کلید مینیاتوری اشنایدر
محصولات اشنایدر

تماس با مدیریت فروش:

خانم محمودی

09126051332

09910759491

09037960919


آدرس دفتر فروش:

تهران، منطقه 12، محله فردوسی ، خیابان لاله زار نو، جنب پاساژ عزیزی، پلاک 87
 

کد پستی:1144944111

azhandelectric-low-resolution-logo-color-on-transparent-background

طراحی و سئو گروه نرم افزاری وارنا09354482050

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه آژند الکتریک محفوظ است