تجهیزات برق صنعتی آژند الکتریک

خدمات فروشگاه آژند الکتریک

تجهیزات صنعتی در انواع:کنتاکتور،بیمتال،کلید حرارتی،کلید مینیاتوری،کلید اتوماتیک،کلید گردان،ترمینال ریلی،چراغ سیگنال،ریل مینیاتوری،رله شیشه ای،شاسی استارت استاپ و …

عرضه کننده کنتاکتور از 9آمپر تا 630آمپر در ولتاژ بوبین 220،110،48،24و380 ولت ac وdc. کنتاکتور های قدرت و فرمان

کنتاکتور چیست؟ کنتاکتور ابزاریست برای قطع و وصل کردن جریان برق تکفاز و سه فاز که دارای 3عدد پلاتین قدرت و معمولا 1 عدد پلاتین فرمان باز و یک عدد پلاتین فرمان بسته به همراه بوبین جهت حرکت دادن تیغه ها که در اثر ولتاژ دار شدن بوبین باعث تولید جریان مغناطیسی شده و به وسیله هسته تیغه های کنتاکتور را به سمت پایین می کشد و با این عمل تیغه های باز را بسته و تیغه های بسته را باز می کند.کنتاکتور ها دارای آمپر های مختلف در تیغه های قدرت می باشند و در بوبین هم دارای ولتاژ های گوناگونی میباشند.


عرضه کننده بی متال از زیر آمپر تا 630 آمپر در انواع ریلی ،کنتاکتور سوارشو،الکترونیکی و حرارتی

بیمتال چیست؟ بی متال ابزاریست جهت محافظت از موتور الکتریکی در برابر اضافه بار، که به وسیله تیغه های آلیاژی که دارد در اثر بالا رفتن جریان مجاز این تیغه ها داغ شده و بعد از گذشت مدتی تغییر شکل می دهند و با این کار فرمان به تیغه های فرمانشان داده و دستور قطع را صادر میکنند.از بیمتال به این دلیل برای محافظت از موتور های الکتریکی استفاده میکنند چون موتور های برقی در ابتدای راه اندازی تا 2 برابر جریان نامی جریان می کشند و بعد از رسیدن به دور نامی جریان مصرفیشان به حالت عادی در می آید و بی متال به دلیل سیستم دیر عملکردش برای این کار مناسبت ترین ابزار می باشد. 

عرضه کننده کلید حرارتی در درنج های بین 0.25 تا 630آمپر در دو تیپ کلید خور و گردانی

کلید حرارتی چیست؟ کلید حراراتی ابزاریست جهت قطع و وصل کردن و محافظت کردن از موتور الکتریکی در برابر اضافه بار که همانند بی متال ها دارای تیغه های حراراتی بوده و در اثر اضافه بار گرم شده و دستور قطع می دهند با این تفاوت که تیغه های قدرت آن هم مدار قدرت را قطع میکنند.در تابلو برق هایی که محدودیت جا دارند از کلید حرارتی به جای هم کلید مینیاتوری و هم رله بی متال استفاده می کنند.


عرضه کننده کلید مینیاتوری در رنج آمپراژ 1 تا 125 آمپر در انواع تک پل،دوپل،سه پل و چهارپل در دو مدل AC و DC

کلید مینیاتوری چیست؟ کلید مینیاتوری ابزاریست برای قطع و وصل کردن و محافظت در اتصال کوتاه و محدود کردن میزان مصرف جریان برق به میزان مشخص نیاز. کلید های مینیاتوری در مدلهای کلید مینیاتوری تک پل ، کلید مینیاتوری دوپل ، کلید مینیاتوری سه پل و کلید مینیاتوری چهارپل موجود می باشد ، کلید مینیاتوری دارای یه رله جریان جهت قطع کردن در اتصال کوتاه می باشد و یک رله بی متال جهت قطع کردن در اضافه بار. رایج ترین تیپ های کلید مینیاتوری تیپ B و تیپ C می باشند ، کلید مینیاتوری تیپ B برای مصرف روشنایی بوده و به کلید مینیاتوری تند کار معروف می باشد، کلید مینیاتوری تیپ C برای مصرف موتوری بوده و به کلید مینیاتوری کند کار معروف است.

      


عرضه کننده کلید اتوماتیک در رنج آمپراژ 16تا 4000مپر در مدلهای کمپکت و هوایی در دو تیپ فیکس و قابل تنظیم

کلید اتوماتیک چیست؟ کلید اتوماتیک ابزاریست برای قطع و وصل کردن و محافظت در اتصال کوتاه و جلوگیری از اضافه بار در مصرف های برق صنعتی و آمپراژ بالا. کلید اتوماتیک همانند کلید مینیاتوری از یک رله جریان برای قطع در اتصال کوتاه و یک رله حرارتی برای قطع در اضافه بار استفاده میکنند البته با ابعاد و آمپراژ بالاتر و در اکثر کلید اتوماتیک ها ولوم تنظیم آمپر هم موجود می باشد. عمده مصرف کلید اتوماتیک ها در کارخانجات و تولیدی ها و تابلو برق های توزیع اصلی می باشد.

محصولات اشنایدر

تماس با مدیریت فروش:

خانم محمودی

 

09126051332

09910759491

09037960919

آدرس دفتر فروش:

تهران، منطقه 12، محله فردوسی ، خیابان لاله زار نو، جنب پاساژ عزیزی، پلاک 87
 

کد پستی:1144944111

azhandelectric-low-resolution-logo-color-on-transparent-background

طراحی و سئو گروه نرم افزاری وارنا09354482050

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه آژند الکتریک محفوظ است